Os 2019 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 13:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 12:38
Bratislava hlavná stanica 13:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 12:38
Sekule 12:45
Veľké Leváre 12:57
Malacky 13:05
Zohor 13:16
Devínska Nová Ves 13:26
Devínska Nová Ves 13:27
Bratislava-Lamač 13:34
Bratislava-Lamač 13:34
Bratislava hlavná stanica 13:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).