Os 2016 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 13:27
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:16
Kúty 13:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:16
Bratislava-Lamač 12:25
Devínska Nová Ves 12:32
Zohor 12:43
Malacky 12:54
Veľké Leváre 13:01
Sekule 13:14
Kúty 13:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).