Os 2015 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 10:38
Bratislava hlavná stanica 11:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 10:38
Sekule 10:45
Veľké Leváre 10:57
Malacky 11:05
Zohor 11:16
Devínska Nová Ves 11:27
Bratislava-Lamač 11:34
Bratislava hlavná stanica 11:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).