Os 2009 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:45
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 07:22
Bratislava hlavná stanica 08:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 07:22
Sekule 07:28
Veľké Leváre 07:41
Malacky 07:49
Zohor 08:02
Devínska Nová Ves 08:13
Bratislava-Lamač 08:21
Bratislava hlavná stanica 08:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).