Os 2008 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 09:26
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Pezinok 07:48
Kúty 09:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Pezinok 07:48
Bratislava-Rača 08:00
Bratislava hlavná stanica 08:16
Bratislava hlavná stanica 08:16
Bratislava-Lamač 08:25
Devínska Nová Ves 08:32
Zohor 08:43
Malacky 08:54
Veľké Leváre 09:01
Sekule 09:14
Kúty 09:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).