Os 2007 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:53
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 06:38
Bratislava hlavná stanica 07:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:38
Sekule 06:45
Veľké Leváre 06:57
Malacky 07:05
Zohor 07:16
Devínska Nová Ves 07:27
Bratislava-Lamač 07:34
Bratislava hlavná stanica 07:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).