Os 2004 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 07:21
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.04.2021 o 07:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Pezinok 05:40
Kúty 07:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Pezinok 05:40
Bratislava-Rača 05:51
Bratislava hlavná stanica 06:16
Bratislava hlavná stanica 06:16
Bratislava-Lamač 06:25
Devínska Nová Ves 06:32
Zohor 06:43
Malacky 06:54
Veľké Leváre 07:01
Sekule 07:14
Kúty 07:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).