Os 2001 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 04:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 04:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 03:42
Bratislava hlavná stanica 04:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 03:42
Sekule 03:49
Veľké Leváre 04:01
Malacky 04:09
Zohor 04:20
Devínska Nová Ves 04:31
Bratislava-Lamač 04:38
Bratislava hlavná stanica 04:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).