Os 2000 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 05:31
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:24
Kúty 05:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:24
Bratislava-Lamač 04:33
Devínska Nová Ves 04:40
Zohor 04:51
Malacky 05:02
Veľké Leváre 05:09
Sekule 05:22
Kúty 05:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).