IC 524 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:09
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.10.2020 o 22:11

Trasa vlaku

Košice 17:12
Bratislava hlavná stanica 22:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:12
Kostoľany nad Hornádom 17:19
Kysak 17:25
Spišská Nová Ves 18:02
Poprad-Tatry 18:20
Liptovský Mikuláš 19:06
Ružomberok 19:25
Vrútky 19:51
Žilina 20:13
Považská Bystrica 20:34
Trenčianska Teplá 20:57
Trenčín 21:02
Trenčín-Zlatovce 21:04
Trnava 21:37
Bratislava hlavná stanica 22:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).