IC 523 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 16:59
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 30.10.2020 o 16:59

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:59
Košice 16:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:59
Cífer 12:18
Trnava 12:25
Trenčín-Zlatovce 12:56
Trenčín 12:59
Dubnica nad Váhom 13:06
Púchov 13:15
Považská Bystrica 13:26
Dolný Hričov 13:37
Žilina 13:52
Vrútky 14:10
Kraľovany 14:22
Ružomberok 14:36
Liptovský Mikuláš 14:54
Liptovský Hrádok 15:02
Svit 15:32
Poprad-Tatry 15:40
Spišská Nová Ves 15:57
Krompachy 16:15
Margecany 16:22
Kysak 16:36
Košice 16:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).