IC 45 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 20:49
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 20:49

Trasa vlaku

Wien Hbf AT  
Bratislava-Petržalka št. 15:23
Košice 20:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka 15:29
Bratislava-Nové Mesto 15:52
Bratislava hlavná stanica 16:06
Bratislava hlavná stanica 16:06
Trnava 16:31
Leopoldov 16:39
Trenčín 17:03
Púchov 17:19
Považská Bystrica 17:30
Bytča 17:38
Dolný Hričov 17:41
Žilina 17:55
Liptovský Mikuláš 18:51
Svit 19:29
Poprad-Tatry 19:36
Kysak 20:30
Košice 20:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).