IC 44 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Spišské Vlachy
Vlak prešiel stanicou o 07:58
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:58

Trasa vlaku

Košice 07:11
Bratislava-Petržalka št. 12:34
Wien Hbf AT  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:11
Kostoľany nad Hornádom 07:18
Kysak 07:24
Poprad-Tatry 08:18
Žilina 10:06
Považská Bystrica 10:26
Púchov 10:37
Trenčianska Teplá 10:49
Trenčín 10:52
Bratislava hlavná stanica 11:51
Bratislava hlavná stanica 12:01
Bratislava-Nové Mesto 12:10
Bratislava-Petržalka 12:32
Bratislava-Petržalka št. hr. 12:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).