Ex 530 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:42
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 05:35
Bratislava hlavná stanica 08:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 05:35
Vlkanová 05:42
Zvolen osobná stanica 05:55
Žiar nad Hronom 06:13
Levice 06:58
Podhájska 07:24
Šurany 07:40
Bernolákovo 08:24
Bratislava hlavná stanica 08:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).