Ex 530 Hron

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Tvrdošovce
Vlak prešiel stanicou o 07:58
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:58

Trasa vlaku

Banská Bystrica 05:35
Bratislava hlavná stanica 08:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 05:35
Zvolen osobná stanica 05:55
Žiar nad Hronom 06:13
Nová Baňa 06:33
Levice 06:58
Podhájska 07:24
Šurany 07:39
Sládkovičovo 08:10
Bratislava hlavná stanica 08:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).