EN 476 Metropol

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 22:55
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 22:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Keleti HU  
Štúrovo št. hr. 20:31
Kúty št. hr. 22:54
Břeclav CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 20:42
Nové Zámky 21:10
Tvrdošovce 21:19
Trnovec nad Váhom 21:25
Galanta 21:34
Bratislava hlavná stanica 22:10
Devínska Nová Ves 22:22
Malacky 22:33
Kúty 22:49
Kúty štátna hranica 22:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).