EN 443 Slovakia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Malá Lodina
Vlak prišiel do stanice o 08:28
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 03:44
Humenné 10:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:36
Vrútky 05:01
Kraľovany 05:15
Ružomberok 05:33
Liptovský Mikuláš 05:52
Štrba 06:22
Svit 06:35
Poprad-Tatry 07:14
Spišská Nová Ves 07:34
Krompachy 07:52
Margecany 08:01
Malá Lodina 08:08
Kysak 08:16
Kostoľany nad Hornádom 08:22
Košice 09:01
Ruskov 09:18
Trebišov 09:47
Bánovce nad Ondavou 10:01
Michalovce 10:11
Strážske 10:23
Humenné 10:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).