EN 443 Slovakia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 10:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 30.10.2020 o 10:35

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 03:44
Humenné 10:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:43
Vrútky 05:01
Kraľovany 05:15
Ružomberok 05:31
Výhybňa Paludza 05:45
Liptovský Mikuláš 05:50
Štrba 06:22
Svit 06:35
Poprad-Tatry 07:08
Spišská Nová Ves 07:28
Krompachy 07:46
Margecany 07:55
Kysak 08:10
Kostoľany nad Hornádom 08:16
Košice 09:01
Slanec 09:25
Trebišov 09:47
Hrinište 09:53
Bánovce nad Ondavou 10:01
Michalovce 10:11
Strážske 10:23
Humenné 10:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).