EN 443 Slovakia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ľubochňa
Vlak prešiel stanicou o 05:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 03:44
Humenné 10:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:36
Varín 04:47
Vrútky 05:01
Kraľovany 05:15
Ružomberok 05:33
Liptovský Mikuláš 05:52
Liptovský Hrádok 06:01
Východná 06:11
Štrba 06:22
Svit 06:35
Poprad-Tatry 07:14
Spišská Nová Ves 07:34
Krompachy 07:52
Margecany 08:01
Malá Lodina 08:08
Kysak 08:16
Kostoľany nad Hornádom 08:22
Košice 08:29
Košice 09:01
Krásna nad Hornádom 09:07
Ruskov 09:18
Výhybňa Slivník 09:32
Čeľovce 09:39
Trebišov 09:47
Bánovce nad Ondavou 10:01
Michalovce 10:11
Strážske 10:23
Humenné 10:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).