EC 282 Metropolitan Slovenská strela

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 06:57
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 06:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:00
Kúty št. hr. 06:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:00
Tvrdošovce 05:09
Šaľa 05:21
Galanta 05:30
Sládkovičovo 05:35
Bernolákovo 05:47
Bratislava-Vajnory 05:51
Bratislava hlavná stanica 06:10
Zohor 06:28
Malacky 06:33
Kúty 06:49
Kúty štátna hranica 06:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).