EC 281 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 21:36
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 21:37

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 19:06
Štúrovo št. hr. 21:30
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 19:13
Sekule 19:17
Zohor 19:33
Bratislava hlavná stanica 19:57
Galanta 20:25
Palárikovo 20:43
Nové Zámky 20:52
Štúrovo 21:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).