EC 280 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 08:59
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 09:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 06:31
Kúty št. hr. 08:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 06:43
Nové Zámky 07:11
Sládkovičovo 07:38
Senec 07:47
Bernolákovo 07:51
Bratislava hlavná stanica 08:10
Bratislava-Lamač 08:17
Devínska Nová Ves 08:22
Malacky 08:33
Veľké Leváre 08:37
Kúty 08:49
Kúty štátna hranica 08:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).