EC 278 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:39
Meškanie 45 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 13:40

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 10:30
Kúty št. hr. 12:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 10:43
Nové Zámky 11:11
Galanta 11:35
Bernolákovo 11:51
Bratislava-Vajnory 11:55
Bratislava hlavná stanica 12:10
Veľké Leváre 12:37
Kúty 12:49
Kúty štátna hranica 12:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).