EC 278 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:03
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 13:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 10:31
Kúty št. hr. 12:54
Brno hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 10:43
Mužla 10:48
Gbelce 10:52
Dvory nad Žitavou 11:04
Nové Zámky 11:11
Trnovec nad Váhom 11:26
Galanta 11:35
Bratislava-Vajnory 11:55
Bratislava hlavná stanica 12:10
Bratislava-Lamač 12:17
Devínska Nová Ves 12:22
Malacky 12:33
Kúty 12:49
Kúty štátna hranica 12:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).