EC 276 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 14:59
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 15:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 12:31
Kúty št. hr. 14:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 12:43
Nové Zámky 13:11
Tvrdošovce 13:20
Šaľa 13:29
Galanta 13:35
Senec 13:47
Bratislava hlavná stanica 14:10
Malacky 14:33
Kúty 14:49
Kúty štátna hranica 14:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).