EC 274 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 17:01
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 17:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 14:31
Kúty št. hr. 16:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 14:43
Štúrovo 14:43
Nové Zámky 15:11
Palárikovo 15:17
Trnovec nad Váhom 15:26
Šaľa 15:29
Galanta 15:35
Bernolákovo 15:51
Bratislava-Vajnory 15:55
Bratislava hlavná stanica 16:10
Bratislava hlavná stanica 16:10
Devínska Nová Ves 16:22
Malacky 16:33
Veľké Leváre 16:37
Kúty 16:49
Kúty štátna hranica 16:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).