EC 273 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:01
Meškanie 91 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 13:01

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 09:06
Štúrovo št. hr. 11:30
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 09:13
Sekule 09:17
Bratislava hlavná stanica 09:57
Bratislava-Vajnory 10:04
Senec 10:13
Sládkovičovo 10:22
Nové Zámky 10:52
Štúrovo 11:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).