EC 273 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:39
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 09:06
Štúrovo št. hr. 11:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 09:13
Sekule 09:17
Bratislava hlavná stanica 09:57
Senec 10:13
Galanta 10:25
Nové Zámky 10:52
Mužla 11:13
Štúrovo 11:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).