EC 272 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 19:02
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 19:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 16:31
Kúty št. hr. 18:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 16:43
Štúrovo 16:43
Strekov 16:57
Nové Zámky 17:10
Palárikovo 17:16
Galanta 17:34
Bratislava-Vajnory 17:55
Bratislava hlavná stanica 18:10
Devínska Nová Ves 18:22
Zohor 18:28
Malacky 18:33
Kúty 18:49
Kúty štátna hranica 18:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).