EC 173 Hungaria

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 19:37
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 19:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 17:06
Štúrovo št. hr. 19:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:13
Veľké Leváre 17:23
Zohor 17:33
Devínska Nová Ves 17:39
Bratislava hlavná stanica 17:57
Senec 18:13
Sládkovičovo 18:22
Galanta 18:25
Tvrdošovce 18:40
Nové Zámky 18:52
Mužla 19:13
Štúrovo 19:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).