EC 172 Hungaria

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:31
Meškanie 37 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 11:32

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 08:30
Kúty št. hr. 10:54
Hamburg-Altona DE  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 08:43
Dvory nad Žitavou 09:04
Nové Zámky 09:11
Galanta 09:35
Sládkovičovo 09:38
Bernolákovo 09:51
Bratislava-Vajnory 09:55
Bratislava hlavná stanica 10:10
Veľké Leváre 10:37
Kúty 10:49
Kúty štátna hranica 10:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).