EC 172 Hungaria

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:03
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 11:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 08:31
Kúty št. hr. 10:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 08:43
Mužla 08:48
Gbelce 08:52
Pribeta 09:01
Dvory nad Žitavou 09:04
Nové Zámky 09:11
Tvrdošovce 09:20
Bernolákovo 09:51
Bratislava-Vajnory 09:55
Bratislava hlavná stanica 10:10
Bratislava-Lamač 10:17
Devínska Nová Ves 10:22
Malacky 10:33
Veľké Leváre 10:37
Kúty 10:49
Kúty štátna hranica 10:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).