EC 131 Bathory

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 18:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 18:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Terespol PL  
Kúty št. hr. 16:06
Štúrovo št. hr. 18:30
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 16:13
Sekule 16:17
Veľké Leváre 16:23
Malacky 16:27
Devínska Nová Ves 16:39
Bratislava hlavná stanica 16:55
Senec 17:11
Tvrdošovce 17:38
Nové Zámky 17:52
Strekov 18:04
Štúrovo 18:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).