EC 130 Bathory

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:58
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 12:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 09:31
Kúty št. hr. 11:54
Bohumín CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 09:43
Mužla 09:48
Gbelce 09:52
Nové Zámky 10:10
Tvrdošovce 10:19
Bratislava hlavná stanica 11:10
Bratislava hlavná stanica 11:10
Bratislava-Lamač 11:17
Devínska Nová Ves 11:22
Zohor 11:28
Malacky 11:33
Kúty 11:49
Kúty štátna hranica 11:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).