EC 130 Bathory

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:59
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:59

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 09:30
Kúty št. hr. 11:54
Terespol PL  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 09:43
Nové Zámky 10:10
Sládkovičovo 10:37
Bratislava-Vajnory 10:54
Bratislava hlavná stanica 11:10
Zohor 11:28
Veľké Leváre 11:37
Kúty 11:49
Kúty štátna hranica 11:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).