SC 241 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 14:23
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 10:46
Košice 14:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 10:55
Kysucké Nové Mesto 11:09
Žilina 11:19
Varín 11:29
Vrútky nákladná stanica 11:42
Ružomberok 12:09
Liptovský Mikuláš 12:27
Štrba 12:55
Svit 13:03
Poprad-Tatry 13:12
Krompachy 13:46
Kysak 14:06
Košice 14:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).