R 951 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 14:34
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 12:55
Banská Bystrica 14:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 12:55
Odbočka Váh 13:00
Varín 13:02
Vrútky 13:13
Príbovce-Rakovo 13:27
Obdočka Dolná Štubňa 13:43
Harmanec jaskyňa 14:03
Banská Bystrica 14:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).