R 946 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 13:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2020 o 13:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 11:02
Žilina 13:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 11:02
Sliač kúpele 11:11
Vlkanová 11:16
Radvaň 11:20
Banská Bystrica 11:34
Kostiviarska 11:40
Uľanka 11:46
Harmanec jaskyňa 12:02
Čremošné 12:09
Martin 12:40
Vrútky 12:48
Žilina 13:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).