R 847 Hron

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 23:59
Meškanie 33 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 00:01

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:04
Banská Bystrica 23:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:04
Senec 20:23
Galanta 20:38
Šaľa 20:47
Palárikovo 21:01
Šurany 21:09
Podhájska 21:23
Beša 21:29
Výhybňa Pial 21:35
Kalná nad Hronom 21:41
Levice 21:48
Kozárovce 21:59
Nová Baňa 22:14
Žarnovica 22:25
Žiar nad Hronom 22:38
Zvolen osobná stanica 23:02
Sliač kúpele 23:11
Banská Bystrica 23:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).