R 845 Vojšín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 21:39
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:04
Banská Bystrica 21:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:04
Bratislava-Vajnory 18:14
Senec 18:23
Sládkovičovo 18:32
Galanta 18:38
Šaľa 18:47
Trnovec nad Váhom 18:51
Palárikovo 19:01
Úľany nad Žitavou 19:14
Hul 19:17
Podhájska 19:23
Beša 19:29
Levice 19:48
Veľké Kozmálovce 19:55
Kozárovce 19:59
Hronský Beňadik 20:03
Nová Baňa 20:14
Žarnovica 20:25
Žiar nad Hronom 20:38
Zvolen osobná stanica 20:56
Zvolen osobná stanica 21:02
Sliač kúpele 21:11
Radvaň 21:20
Banská Bystrica 21:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).