R 832 Tajov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 06:31
Bratislava hlavná stanica 09:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 06:31
Sliač kúpele 06:46
Zvolen osobná stanica 07:00
Hronská Dúbrava 07:08
Žiar nad Hronom 07:18
Žarnovica 07:31
Nová Baňa 07:42
Hronský Beňadik 07:52
Kozárovce 08:00
Veľké Kozmálovce 08:04
Levice 08:12
Lok 08:21
Výhybňa Pial 08:24
Podhájska 08:36
Úľany nad Žitavou 08:45
Šurany 08:51
Palárikovo 08:59
Šaľa 09:14
Nové Zámky 09:19
Galanta 09:25
Sládkovičovo 09:30
Senec 09:39
Bratislava-Vajnory 09:47
Bratislava hlavná stanica 09:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).