R 831 Tajov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 09:41
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:04
Banská Bystrica 09:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:04
Bratislava-Vajnory 06:14
Sládkovičovo 06:32
Galanta 06:38
Šaľa 06:47
Trnovec nad Váhom 06:51
Tvrdošovce 06:57
Palárikovo 07:01
Hul 07:17
Podhájska 07:23
Beša 07:29
Výhybňa Pial 07:35
Kalná nad Hronom 07:41
Levice 07:48
Veľké Kozmálovce 07:55
Kozárovce 07:59
Nová Baňa 08:14
Žarnovica 08:25
Žiar nad Hronom 08:38
Hronská Dúbrava 08:47
Zvolen osobná stanica 08:56
Zvolen osobná stanica 09:02
Zvolen osobná stanica 09:02
Sliač kúpele 09:11
Nové Zámky 09:15
Radvaň 09:20
Banská Bystrica 09:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).