R 830 Krivín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:40
Meškanie 42 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 04:31
Bratislava hlavná stanica 07:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 04:31
Sliač kúpele 04:46
Zvolen osobná stanica 05:00
Žiar nad Hronom 05:18
Žarnovica 05:31
Nová Baňa 05:42
Kozárovce 05:57
Veľké Kozmálovce 06:01
Levice 06:12
Lok 06:21
Podhájska 06:36
Hul 06:42
Šurany 06:51
Palárikovo 06:59
Šaľa 07:14
Nové Zámky 07:23
Galanta 07:25
Sládkovičovo 07:30
Bratislava hlavná stanica 07:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).