R 815 Slatina

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 23:11
Meškanie 36 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 23:11

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:04
Košice 22:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:04
Senec 16:23
Galanta 16:38
Šaľa 16:47
Palárikovo 17:01
Podhájska 17:23
Lok 17:38
Levice 17:48
Kozárovce 17:59
Hronský Beňadik 18:03
Nová Baňa 18:14
Žarnovica 18:25
Žiar nad Hronom 18:38
Hronská Dúbrava 18:47
Zvolen osobná stanica 19:13
Výhybňa Slatinka 19:21
Stožok 19:28
Kriváň 19:36
Lučenec 19:59
Fiľakovo 20:12
Jesenské 20:39
Tornaľa 21:08
Plešivec 21:22
Rožňava 21:34
Turňa nad Bodvou 21:59
Moldava nad Bodovu 22:06
Košice 22:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).