R 814 Slatina

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:26
Meškanie 28 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 13:23
Bratislava hlavná stanica 19:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:23
Haniska pri Košiciach 13:33
Moldava nad Bodovu 13:48
Výhybňa Tunel 14:10
Rožňava 14:20
Slavec jaskyňa 14:26
Gemerská Hôrka 14:37
Tornaľa 14:48
Jesenské 15:19
Blhovce 15:27
Hajnáčka 15:33
Fiľakovo 15:46
Lučenec 16:00
Tomášovce 16:04
Podrečany 16:07
Kriváň 16:25
Zvolen osobná stanica 17:00
Zvolen osobná stanica 17:00
Hronská Dúbrava 17:08
Žiar nad Hronom 17:18
Žarnovica 17:31
Nová Baňa 17:42
Hronský Beňadik 17:52
Kozárovce 18:00
Veľké Kozmálovce 18:04
Levice 18:12
Kalná nad Hronom 18:18
Lok 18:21
Výhybňa Pial 18:24
Beša 18:29
Podhájska 18:36
Úľany nad Žitavou 18:45
Šurany 18:51
Palárikovo 18:59
Šaľa 19:14
Galanta 19:25
Sládkovičovo 19:30
Bratislava hlavná stanica 19:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).