R 811 Sitno

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 14:42
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:04
Košice 14:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:04
Bratislava-Vajnory 08:14
Senec 08:23
Galanta 08:38
Šaľa 08:47
Trnovec nad Váhom 08:51
Tvrdošovce 08:57
Palárikovo 09:01
Šurany 09:09
Podhájska 09:23
Nové Zámky 09:24
Beša 09:29
Lok 09:38
Kalná nad Hronom 09:41
Levice 09:48
Veľké Kozmálovce 09:55
Kozárovce 09:59
Hronský Beňadik 10:03
Nová Baňa 10:14
Žarnovica 10:25
Žiar nad Hronom 10:38
Zvolen osobná stanica 11:13
Zvolen nákladná stanica 11:16
Stožok 11:28
Kriváň 11:36
Lovinobaňa 11:47
Podrečany 11:52
Tomášovce 11:55
Lučenec 12:02
Výhybňa Holiša 12:06
Fiľakovo 12:15
Hajnáčka 12:27
Jesenské 12:41
Tornaľa 13:10
Plešivec 13:25
Slavec jaskyňa 13:31
Rožňava 13:39
Moldava nad Bodovu 14:12
Veľká Ida 14:22
Košice 14:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).