R 811 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 14:51
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.01.2021 o 14:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:04
Košice 14:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:04
Galanta 08:38
Šaľa 08:47
Palárikovo 09:01
Podhájska 09:23
Levice 09:48
Veľké Kozmálovce 09:55
Kozárovce 09:59
Hronský Beňadik 10:03
Nová Baňa 10:14
Žarnovica 10:25
Žiar nad Hronom 10:38
Zvolen osobná stanica 11:13
Výhybňa Slatinka 11:20
Kriváň 11:35
Lovinobaňa 11:48
Podrečany 11:51
Tomášovce 11:54
Lučenec 12:00
Fiľakovo 12:14
Hajnáčka 12:26
Blhovce 12:32
Jesenské 12:41
Tornaľa 13:10
Plešivec 13:25
Rožňava 13:39
Lipovník 13:46
Turňa nad Bodvou 14:04
Moldava nad Bodovu 14:12
Veľká Ida 14:22
Košice 14:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).