R 810 Sitno

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:13
Meškanie 75 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2020 o 13:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 05:23
Bratislava hlavná stanica 11:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:23
Haniska pri Košiciach 05:34
Moldava nad Bodovu 05:50
Turňa nad Bodvou 05:57
Rožňava 06:23
Tornaľa 06:48
Výhybňa Vinohrady 07:13
Jesenské 07:19
Fiľakovo 07:46
Lučenec 08:00
Lovinobaňa 08:11
Kriváň 08:25
Zvolen osobná stanica 09:00
Hronská Dúbrava 09:08
Žiar nad Hronom 09:18
Žarnovica 09:31
Nová Baňa 09:42
Hronský Beňadik 09:52
Kozárovce 10:00
Veľké Kozmálovce 10:04
Levice 10:12
Lok 10:21
Beša 10:29
Podhájska 10:36
Hul 10:42
Úľany nad Žitavou 10:45
Šurany 10:51
Palárikovo 10:59
Šaľa 11:14
Nové Zámky 11:19
Galanta 11:25
Sládkovičovo 11:30
Senec 11:39
Bratislava-Vajnory 11:47
Bratislava hlavná stanica 11:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).