R 614 Zemplín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak odišiel zo stanice o 02:46
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 02:47

Trasa vlaku

Humenné 21:54
Bratislava hlavná stanica 05:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 00:14
Spišská Nová Ves 00:41
Poprad-Tatry 01:01
Liptovský Mikuláš 01:48
Ružomberok 02:06
Kraľovany 02:22
Vrútky 02:35
Žilina 03:01
Bytča 03:14
Považská Bystrica 03:27
Púchov 03:49
Trenčianska Teplá 04:07
Trenčín 04:16
Nové Mesto nad Váhom 04:35
Piešťany 04:49
Leopoldov 05:02
Trnava nákladná stanica 05:18
Pezinok 05:32
Bratislava hlavná stanica 05:49
Humenné 21:54
Strážske 22:04
Petrovce nad Laborcom 22:11
Michalovce 22:16
Bánovce nad Ondavou 22:26
Trebišov 22:38
Košice 23:45
Kysak 23:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).