R 613 RUŽÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 00:11
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 00:11

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:13
Košice 23:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:13
Cífer 18:37
Trnava 18:44
Leopoldov 18:56
Piešťany 19:07
Trenčín-Zlatovce 19:32
Trenčín 19:35
Trenčianska Teplá 19:43
Púchov 20:00
Považská Bystrica 20:19
Dolný Hričov 20:31
Žilina 20:44
Vrútky 21:02
Kraľovany 21:15
Ružomberok 21:30
Liptovská Teplá 21:36
Liptovský Mikuláš 21:49
Štrba 22:18
Poprad-Tatry 22:40
Spišská Nová Ves 22:59
Margecany 23:26
Kysak 23:41
Košice 23:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).