R 612 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava nákladná stanica
Vlak prešiel stanicou o 21:27
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 15:57
Bratislava hlavná stanica 21:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:57
Kysak 16:11
Margecany 16:27
Spišská Nová Ves 16:54
Vydrník 17:02
Poprad-Tatry 17:13
Liptovský Mikuláš 18:03
Ružomberok 18:22
Ľubochňa 18:32
Kraľovany 18:40
Vrútky 18:55
Žilina 19:23
Dolný Hričov 19:34
Bytča 19:37
Považská Bystrica 19:47
Púchov 20:02
Trenčianska Teplá 20:18
Trenčín 20:26
Trenčianske Bohuslavice 20:35
Nové Mesto nad Váhom 20:41
Piešťany 20:52
Leopoldov 21:04
Trnava nákladná stanica 21:19
Šenkvice 21:29
Pezinok 21:31
Bratislava hlavná stanica 21:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).