R 612 RUŽÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kráľova Lehota
Vlak prešiel stanicou o 18:06
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 16:07
Bratislava hlavná stanica 21:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 16:07
Kostoľany nad Hornádom 16:14
Kysak 16:21
Margecany 16:37
Spišské Vlachy 16:48
Spišská Nová Ves 17:04
Poprad-Tatry 17:23
Svit 17:32
Liptovský Hrádok 18:03
Liptovský Mikuláš 18:13
Ružomberok 18:31
Kraľovany 18:46
Vrútky 19:00
Žilina 19:20
Považská Bystrica 19:46
Púchov 20:02
Ladce 20:08
Ilava 20:10
Dubnica nad Váhom 20:13
Trenčianska Teplá 20:18
Trenčín 20:25
Nové Mesto nad Váhom 20:40
Piešťany 20:52
Leopoldov 21:04
Trnava 21:18
Trnava nákladná stanica 21:19
Šenkvice 21:29
Pezinok 21:31
Bratislava hlavná stanica 21:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).