R 611 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kostoľany nad Hornádom
Vlak prešiel stanicou o 22:04
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:13
Košice 22:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:13
Pezinok 16:29
Trnava 16:44
Leopoldov 16:56
Piešťany 17:07
Trenčín 17:35
Trenčianska Teplá 17:43
Dubnica nad Váhom 17:47
Ilava 17:50
Ladce 17:53
Púchov 18:00
Považská Bystrica 18:15
Bytča 18:24
Dolný Hričov 18:27
Žilina 18:42
Vrútky 19:07
Kraľovany 19:21
Ružomberok 19:39
Liptovský Mikuláš 19:58
Štrba 20:27
Svit 20:40
Poprad-Tatry 20:50
Spišská Nová Ves 21:09
Krompachy 21:27
Margecany 21:36
Kysak 21:51
Kostoľany nad Hornádom 21:56
Košice 22:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).