R 609 SPIŠAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štrba
Vlak odišiel zo stanice o 18:28
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:13
Košice 19:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:13
Cífer 14:37
Trnava 14:44
Leopoldov 14:56
Piešťany 15:07
Trenčín-Zlatovce 15:32
Trenčín 15:35
Trenčianska Teplá 15:43
Ilava 15:50
Púchov 16:00
Považská Bystrica 16:19
Dolný Hričov 16:31
Žilina 16:44
Odbočka Váh 16:49
Vrútky 17:02
Kraľovany 17:15
Ružomberok 17:30
Liptovský Mikuláš 17:49
Štrba 18:18
Svit 18:31
Poprad-Tatry 18:40
Vydrník 18:49
Spišská Nová Ves 18:59
Markušovce 19:05
Margecany 19:26
Kysak 19:41
Košice 19:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).