R 608 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 11:57
Bratislava hlavná stanica 17:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:57
Kysak 12:11
Margecany 12:27
Spišská Nová Ves 12:54
Poprad-Tatry 13:13
Liptovský Mikuláš 14:03
Liptovská Teplá 14:15
Ružomberok 14:22
Kraľovany 14:40
Vrútky 14:55
Odbočka Váh 15:12
Žilina 15:23
Dolný Hričov 15:34
Bytča 15:37
Považská Bystrica 15:47
Púchov 16:02
Ilava 16:10
Dubnica nad Váhom 16:13
Trenčianska Teplá 16:18
Trenčín 16:26
Nové Mesto nad Váhom 16:41
Piešťany 16:52
Leopoldov 17:04
Trnava nákladná stanica 17:19
Šenkvice 17:29
Bratislava hlavná stanica 17:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).